The 2-Minute Rule for Тварини
The 2-Minute Rule for Тварини
Blog Article
Їхня мініатюрність дозволяє їм займати унікальні екологічні ніші, недоступні для більших тварин. Ці крихітки – справжні майстри виживання.
Павич звичайний вважається найкрасивішою птицею серед куриних. Все завдяки розкішному «хвосту» і блискучому пір’ю, яке поєднує сині, зелені та руді тони.
Народжуються вони раз на два роки в той період, коли випадають дощі і оживає трава. Перед літом буйволиця покидає стадо, і тільки через два-три тижні після народження теляти, коли той навчиться твердо стояти на ногах, вона повертається.
Часто левиця підшукує собі напарницю. Так легше полювати і наглядати за нетямущими рудими «кошенятами». А ворогів у левенят вистачає. Звичайно, від хвороб не врятуєш малюків і удвох. Але є інші вороги: великі хижі птахи і особливо гієни. Затримайся на полюванні – і зголоднілі левенята, ведені раннім мисливським інстинктом, розповзуться в різні сторони в пошуках їстівного. Тут-то вони і стають жертвами орлів і гієн. Підстерігають небезпеки і вже дорослих левенят. Коли мати починає натаскувати їх на полюванні, левенята прагнуть розправитися з будь-яким звіром: досвід приходить не відразу.
До півтора-двох років молоді леви живуть під наглядом матері. А потім вона жене їх геть. Молоді леви об’єднуються в групи: так легше полювати.
До них відносяться ведмеді, зайці, вовки, click here лисиці, слони і багато інших.
Наприклад, тварини помітили, що миття картоплі в солоній воді покращує смак.
запасною речовиною клітин є глікоген — полісахарид, гомополімер α-глюкози, основна форма її зберігання в клітинах тварин, більшості грибів, багатьох бактерій та архей.
м’ясоїдні або хижі, які воліють харчуватися іншими тваринами;
Поступово лисенята привчаються їсти грубу їжу, але видобуває її як і раніше лис-батько. Правда, тепер він не кладе її перед лисицею. Почувши заклик самця, мати виходить з нори і забирає у свою пащу половину здобичі. Тримаючи їжу в зубах, батьки починають бродити навколо нори, закликаючи до себе дітей.
● У дельфінів є імена. Причому кожне дельфінча отримує своє ім’я при народженні.
За кожен промах доводиться дорого розплачуватись. Повільні тварини здаються левенятам беззахисними. Стрибок, ще стрибок – і лапа опускається на спину незграбного незнайомця. Пекельний біль змушує відринути лапу і відскочити вбік. Але вже пізно: голки дикобраза глибоко вп’ялися в м’якоть. Проходить деякий час, і лапа розпухає, починає хворіти, і молодий хижак може і померти від зараження крові.
Та інакше і не може бути: копитні тварини з’їдають дуже багато рослин, яких на одному місці не збереш. Крім того, їх завжди переслідують хижаки, і вижити може тільки той, хто здатний швидко бігати.
Тварини виконують різноманітні ролі в природі та житті людини: